Złącza obrotowe do wody

Firma Jamet świadczy nie tylko usługi naprawcze – wraz ze zwiększającym się doświadczeniem, nasi specjaliści opracowali wysokiej jakości złącza obrotowe wody. Elementy te, wykonane z trwałych, niezawodnych materiałów, pozwolą na efektywną, wydajną pracę w Państwa zakładach.

Gdzie złącza obrotowe wody znajdą zastosowanie?

Złącza przemysłowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie między poszczególnymi partiami instalacji obecne są oscylacje wahadłowe lub obrotowy ruch ciągły. Za ich pomocą łączy się wówczas przewody, zarówno te sztywne, jak i elastyczne. Złącza obrotowe stosuje się zatem w szerokiej gamie przedsiębiorstw, od przemysłu hutniczego, przez metalurgiczny, na petrochemicznym kończąc. Powodem jest tu fakt, że w każdym z tych przemysłów wykorzystywane są urządzenia, w których montuje się bębny, walce lub wirniki. Są to elementy, które pracują z obrotowym ruchem ciągłym, podczas gdy podstawa pozostaje nieruchoma.

Złącza obrotowe wody wykorzystuje się także do połączenia instalacji, które są narażone na duże naprężenie wskutek skręcania się przewodu/węża. Tego typu sytuacje zdarzają się wszędzie tam, gdzie instalacja jest przez cały czas przemieszczana. Złącze obrotowe zapobiega naprężaniu, a co za tym idzie – zbyt szybkiemu zużyciu się przewodów.

Złącza obrotowe wody Jamet – gwarancja najwyższej jakości

Nasze złącza obrotowe wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, odpornych nie tylko na rdzewienie, ale także uszkodzenia mechaniczne. Dołożyliśmy wszystkich starań, aby złącza oferowały żywotność oraz szczelność, gwarantujące efektywną pracę każdego zakładu z nich korzystającego. Złącza obrotowe wody, opracowane przez naszych specjalistów, są także wytrzymałe na działanie momentu gnącego, wędrującego po przewodzie, oraz wysokiego ciśnienia odprowadzanej wody.

Doświadczenie wypracowywane latami

Nasza firma już od ponad trzydziestu lat wyznacza kolejne normy w dziedzinie produkcji części zamiennych (mało- oraz średnioseryjnej) do maszyn przemysłowych, a także odnowie tychże. W naszym bogatym i wciąż powiększanym portfolio znalazły się już współprace z czołowymi firmami, takimi jak Fiat czy też ArcelorMittal. Każdego miesiąca, nasze grono zadowolonych klientów powiększa się o kolejne przedsiębiorstwa. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowaniem się z działem obsługi, który udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji, dotyczących zakupu złączy obrotowych wody. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny!