Toczenie CNC

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe toczenie CNC. Każde z przyjmowanych zamówień podlega indywidualnej konsultacji z klientem, podczas której uzgadniamy wycenę oraz szczegóły obróbki elementu. Zapraszamy klientów z całej Polski do zapoznania się z poniższą ofertą.

Gwarancja najwyższej skuteczności

Firma Jamet już od ponad trzydziestu lat świadczy kompleksowe usługi produkcyjne oraz naprawcze, oferując obecnie najbardziej konkurencyjne oferty na terenie zarówno naszego rodzimego województwa śląskiego, jak i całego kraju. Zaufały nam zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i rozpoznawane na całym świecie koncerny, takie jak Fiat oraz ArcelorMittal – największy producent stali na rynku globalnym oraz właściciel Huty Katowice. Dysponujemy nie tylko wykwalifikowanym personelem z wieloletnim doświadczeniem, ale także najnowocześniejszymi urządzeniami do odnowy i produkcji komponentów maszyn.

Toczenie CNC – na czym polega?

Jedną z najpopularniejszych form obróbki elementów opartej na skrawaniu jest właśnie toczenie CNC. Umożliwia nam ono uzyskanie kształtu idealnie skrojonej, obrotowej bryły (a także, jeśli zachodzi taka potrzeba, innych kształtów). Podczas pracy, urządzenie usuwa zbędne warstwy elementu, nadając mu pożądany kształt. Procedury tej można dokonywać na powierzchni zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Ogromna popularność tej metody bierze się przede wszystkim z jej niezawodności. Cała obróbka jest bowiem dokonywana przez nowoczesne maszyny sterowane numerycznie. Po prawidłowym zaprogramowaniu przez specjalistę, tokarka CNC zaczyna pracować według wprowadzonego projektu, z dokładnością, która byłaby niemożliwa do osiągnięcia metodą konwencjonalną.

Niewątpliwym atutem tego nowoczesnego rozwiązania jest także szybkość, umożliwiająca obróbkę całej serii elementów. Dane wprowadzone raz zostają zapamiętane przez system, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne rozpoczęcie kolejnego cyklu obróbki. Wszystkie elementy, toczone technologią CNC, zostają wykończone z identyczną skutecznością, nie odbiegając od siebie pod kątem jakości.

W jaki sposób przeprowadzamy kompleksowe toczenie CNC?

Nasze usługi opierają się na wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, przeznaczonego do obróbki CNC, z wykorzystaniem zaawansowanego, zintegrowanego systemu NX CAD/CAM. Tworzy on model przestrzenny projektu, według którego przeprowadzana jest efektywna obróbka. Dysponujemy również bogatym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą tokarki i frezarki o różnych parametrach, zarówno CNC, jak i konwencjonalne.

Nasza kadra pracownicza przeszła wszystkie niezbędne szkolenia, gwarantując Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej znajomości wymogów rynku, nasi eksperci są w stanie poradzić sobie nawet z największymi wyzwaniami, stawianymi przez klientów.

Gwarantujemy przy tym profesjonalne doradztwo w zakresie świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny. Wszystkie warunki współpracy są omawiane indywidualnie z klientem. Zapraszamy gorąco klientów z całej Polski do skorzystania z naszych usług i przekonania się, jak skuteczne jest prawidłowo przeprowadzone toczenie CNC!