Produkcja części zamiennych

Produkcja części zamiennych

Oprócz kompleksowej obróbki materiałów, nasza działalność obejmuje także produkcję części zamiennych do maszyn, przeznaczonych do urządzeń przemysłowych i samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Co dokładnie obejmuje produkcja części zamiennych do maszyn w naszym zakładzie?

Nasi eksperci od ponad trzydziestu lat śledzą wymogi przemysłu. Aby móc za nimi nadążyć, firma Jamet oferuje Państwu różnorodność wykonywanych części zamiennych, wykonanych na zlecenie. W oparciu o bogate doświadczenie i znajomość remontowanych urządzeń, wiemy jak dobrze wykonać ich części.

Specjalizujemy się w produkcji:

  • Wałów napędowych,
  • Obudów łożysk,
  • Kół jezdnych,
  • Pierścieni, Tulei i Kołnierzy
  • Kół zębatych,
  • oraz innych części zamiennych.

W jaki sposób zapewniamy najwyższą jakość produkowanych części?

Każdy z wykonanych przez nas elementów jest sprawdzany, w celu zapewnienia nie tylko jego żywotności, ale także wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Podczas produkcji, elementy stalowe są obrabiane z najwyższą dokładnością, dzięki zaawansowanym urządzeniom do obróbki CNC. Dzięki temu, nasz zakład jest w stanie produkować części nie tylko szybko, ale też efektywnie.

Nasza firma świadczy także usługi serwisowe. Na życzenie klienta, nasi specjaliści przetransportowują uszkodzone urządzenie do naszego zakładu, gdzie dokonywana jest kontrola stanu maszyny. Jeśli komponenty faktycznie wymagają wymiany, produkowane przez nas części zamienne zostaną wykorzystane do naprawy. Sprawdzamy jednocześnie sprawność pneumatyczną/hydrauliczną elementu, redukując przy tym pozostałe usterki.

Kontrolę przechodzi także poziom ciśnienia, z którym dana część ma pracować na co dzień. Nasi specjaliści dokonują także podstawowego montażu elektryki, obejmującego proste układy elektryczne, pozbawione skomplikowanych modułów sterowania i tym podobnych.

Efektywność i renoma

Każdego miesiąca, nasze portfolio powiększa się o kolejnych zadowolonych klientów. Współpracujemy z fabrykami, hutami oraz innymi zakładami, w których niezbędna jest ciągła sprawność wykorzystywanych maszyn. To właśnie z myślą o nich dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja części zamiennych do maszyn przemysłowych owocowała najwyższej jakości komponentami. Gorąco zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz dział obsługi chętnie odpowie na wszystkie pytania, dotyczące ceny części oraz czasu oczekiwania na dostawę. Jeśli i Twój zakład potrzebuje zaufanego partnera, dostarczającego części zamienne, zapraszamy do kontaktu!