Remonty przekładni przemysłowych

Remonty przekładni przemysłowych

Firma Jamet oferuje Państwu kompleksową regenerację przekładni przemysłowych, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dlaczego przekładnie należy regenerować?

Chociaż współczesne przekładnie przemysłowe to zaawansowane technicznie, wszechstronne urządzenia, zdolne do pracy nawet przez sto tysięcy godzin, pewne ich elementy mogą zacząć się zużywać. Aby nasz zakład nie został skazany na kosztowne postoje i jeszcze droższe wymiany całego sprzętu, niezwykle istotne są regularne przeglądy techniczne. Jeśli w ich trakcie zauważone zostaną usterki, zaleca się remonty przekładni przemysłowych.

W jaki sposób dokonujemy odnowy przekładni?

Firma Jamet wykorzystuje do odnowy zaawansowane sprzęty, dostępne obecnie na rynku. Posługujemy się systemem CAD/CAM, dzięki któremu obróbka CNC komponentów urządzenia daje nam najlepsze możliwe rezultaty. Po odebraniu zlecenia, nasi specjaliści transportują urządzenie do naszego zakładu, gdzie dokonywana jest ocena stanu szkód oraz czyszczenie komponentów. Zakres remontu jest omawiany z klientem, zaś uszkodzone komponenty wymieniamy na nowe lub odnawiamy, zależnie od stanu ich zużycia. Wszystkie remonty przekładni przemysłowych wieńczymy szeregiem niezbędnych testów jakości, zanim urządzenie zostanie przetransportowane z powrotem do klienta.

W zakresie remontów przekładni przemysłowych zakład oferuje:

  • Transport, demontaż, czyszczenie i ocenę uszkodzenia,
  • Wystawienie kart weryfikacyjnych,
  • Dorobienie lub regeneracje wszystkich uszkodzonych części min. kół zębatych, wałków wielowypustowych,
  • Wymianę łożysk, uszczelnień i innych normaliów,
  • Montaż z eliminacją bicia i zapewnieniem smarowania,
  • Ostateczna kontrola jakości,
  • Transport do klienta i odbiór techniczny.