Remonty urządzeń przemysłowych

Remonty urządzeń przemysłowych

Nasz zakład od ponad trzydziestu lat zajmuje się remontami urządzeń przemysłowych, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Jesteśmy dostawcą produktów i usług między innymi dla ArcelorMittal, największego producenta stali na świecie, mając na koncie także współpracę z fabryką Fiata.

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma Jamet od początku działalności stawia na zakup najnowocześniejszego sprzętu. Korzystając z parku maszynowego, w miarę możliwości dorabiamy lub regenerujemy wszystkie części zamienne ograniczając Państwa koszty. Podczas remontów urządzeń przemysłowych staramy się implementować nowoczesne technologie min. obróbkę CNC wybranych komponentów wraz ze wspomaganiem komputerowym CAD/CAM(Siemens NX). Korzystamy z materiałów spawalniczych pochodzących od najlepszych producentów. Wszystkie zlecenia są dokładnie omawiane z klientem w kwestii zakresu odnowy oraz jej kosztów. Żadnego zlecenia nie traktujemy jednakowo, podchodząc indywidualnie do każdego z nich.

Remonty urządzeń przemysłowych – jakim sprzętem dysponujemy?

Niezwykle ważne jest dla nas to, aby wszystkie zlecone nam remonty maszyn skutkowały przywróceniem żywotności oraz wydłużeniem czasu pracy regenerowanych urządzeń. Aby zagwarantowanie klientom najwyższej jakości usług było możliwe, nasz park urządzeń jest regularnie wzbogacany o najnowszy sprzęt. Obecnie dysponujemy zaawansowanymi tokarkami CNC renomowanych marek, takich jak Poręba, Heid czy Colchester, o zróżnicowanych wymiarach tarcz. Posiadamy także nowoczesną frezarkę CNC SMTCL VMC1000, a także szeroką gamę tokarek i frezarek konwencjonalnych. Do kompleksowego wzmacniania elementów, nasi specjaliści wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt do spawania oraz napawania MIG/MAG, TIG, a także z użyciem elektrody. Dysponujemy także specjalistycznymi szlifierkami do obróbki płaszczyzn, wałków oraz otworów. Za pomocą nowoczesnych frezarek i dłutownic, nasi specjaliści dokonują jednocześnie dokładnej obróbki kół zębatych.

Wymiana elementów oraz dokładne remonty maszyn

Po przetransportowaniu maszyny do naszego zakładu, przechodzi ona gruntowną kontrolę jej stanu. Sprawne elementy zostają jednocześnie oczyszczone z wszelakich zanieczyszczeń, sprzyjających szybszemu zużyciu. Jeśli podczas kontroli zauważone zostaną uszkodzenia komponentów, klient zostaje natychmiast o tym poinformowany w formie karty weryfikacyjnej uszkodzeń. Po uzgodnieniu zakresu i kosztów niezbędnych procedur, przeprowadzamy remonty urządzeń przemysłowych, podczas których regenerujemy uszkodzone elementy, a gdy nie jest to już możliwe – wymieniamy je. Każdy z wytwarzanych u nas elementów zamiennych poddawany jest dokładnej obróbce oraz szeregowi testów, aby możliwe było zapewnienie klientowi pełnej odnowy urządzenia. Remonty maszyn, świadczone przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, to gwarancja najwyższej jakości usług w atrakcyjnych cenach.

Remonty wykonujemy według potwierdzonego wieloletnim doświadczeniem schematu:

  • Transport, demontaż, czyszczenie i ocena uszkodzenia,
  • Wystawienie kart weryfikacyjnych i kontakt z klientem,
  • Decyzja klienta o zakresie remontu i regeneracji,
  • Regeneracja, wymiana wszystkich wadliwych części i montaż,
  • Próby kontrolne i obiór techniczny.

Kompleksowo wyremontują i zregenerują Państwo u nas swoje urządzenia!