Obróbka CNC

Zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą kompleksową obróbkę CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość obróbki, z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu, obsługiwanego przez nasz doświadczony zespół specjalistów.

Zalety obróbki CNC

Obróbka CNC, w przeciwieństwie do procedur konwencjonalnych, odbywa się z udziałem nowoczesnego sprzętu. Jest on wyposażony między innymi w specjalny układ sterowania, umożliwiający bardzo wysoką precyzję obróbki. Z tego też powodu, przed rozpoczęciem całej procedury, konieczne jest właściwe zaprogramowanie urządzenia. To właśnie wtedy uwzględnia się wszystkie najważniejsze czynniki, takie jak chropowatość lub rodzaj materiału. Każde urządzenie tego typu zapamiętuje wprowadzone ustawienia, dzięki czemu możliwa jest szybka praca, jeśli kilka razy z rzędu obrabiamy materiały według tych samych parametrów. Urządzenia do takiej nowoczesnej obróbki są także w stanie usunąć niepotrzebne, małe elementy, bez ingerencji użytkownika.

Sprawia to, że opracowywanie materiałów taką technologią jest niezwykle dokładne, zaś powierzchnie, nad którymi prowadzone były prace, są należycie wykończone i pozbawione rozbryzgów lub nierówności. Co więcej, pomimo tak wysokiej efektywności, maszyny do obróbki CNC odznaczają się bardzo niskim marginesem błędu. Nie musimy się więc obawiać marnowania materiałów, które nie zostały opracowane prawidłowo, co kończy się przeważnie ich wyrzuceniem. Ponieważ każdy projekt jest wykonywany według tych samych danych, wszystkie obrabiane elementy prezentują jednakowy poziom jakości.

Trzydzieści lat profesjonalizmu

Firma Jamet już od 1984 roku świadczy kompleksowe usługi, związane z obróbką elementów stalowych. Każdego roku, do grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejne przedsiębiorstwa, zarówno te mniejsze, dopiero rozpoczynające swoją działalność rynkową, jak i najbardziej renomowane marki pokroju Fiata. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, nie narzucając klientowi jednych, stałych cen usług. Zamiast tego, wycena i zakres obróbki jest ustalany między klientem, a naszymi specjalistami. Daje to Państwu gwarancję nie tylko najwyższej jakości usług, ale także konkurencyjnych cen.

Jakim sprzętem do obróbki CNC dysponujemy?

Aby móc zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych usług, firma Jamet regularnie powiększa swój park maszynowy o najnowocześniejsze urządzenia. Dysponujemy zaawansowaną frezarką CNC SMTCL VMC1000, o stole o powierzchni 1000 x 500 mm. Posiadamy także najwyższej klasy tokarki, pochodzące od najbardziej prestiżowych marek na rynku, takich jak Heid, Poręba czy Colchester. Każda z nich posiada inne parametry, umożliwiając naszym specjalistom pracę nad szeroką gamą elementów. Posługujemy się także zintegrowanym systemem NX CAD/CAM, zapewniającym najwyższą możliwą skuteczność.

Zachęcamy gorąco do skontaktowania się z nami i rozpoczęcia współpracy. Gwarantujemy najskuteczniejszą obróbkę CNC w województwie śląskim, profesjonalne doradztwo ze strony naszych ekspertów oraz atrakcyjne ceny, dostosowane do każdego zlecenia.