Produkcja maszyn

Firma Jamet zajmuje się mało- i średnioseryjną produkcją maszyn przemysłowych na zamówienie. W naszym zakładzie wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości, aby móc zapewnić Państwa zakładom osprzęt o najlepszej możliwej żywotności oraz czasie pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Istniejemy na rynku już od ponad trzydziestu lat. Na ich przestrzeni, kolejne pokolenia naszych specjalistów zdobywały niezbędną wiedzę i doświadczenie, podążając za wciąż zmieniającymi się wymogami rynku. Opracowując nasze maszyny, stawiamy nie tylko na ich skuteczność, ale także bezpieczeństwo oraz żywotność, gwarantujące nieprzerwaną pracę bez awarii i wypadków. Z naszych usług skorzystały do tej pory nie tylko liczne młode przedsiębiorstwa na terenie województwa śląskiego, ale także najbardziej rozpoznawane marki. Do naszych partnerów zaliczamy bowiem Fiat Auto Poland, oraz Hutę Katowice, należącą do ArcelorMittal – największego na świecie producenta stali. Współpracę z niektórymi z naszych klientów prowadzimy niemal od początku istnienia.

Gwarantujemy produkcję maszyn najwyższej jakości!

W Jamet wierzymy, że każdy klient zasługuje na wyposażenie z najwyższej półki, zapewniające jego zakładowi najlepszą możliwą efektywność. Lata doświadczenia w wykonywaniu zleceń dla hut i fabryk nauczyły nas, jakie wymogi powinny spełniać najskuteczniejsze urządzenia w nich wykorzystywane. Prowadzimy produkcję maszyn przemysłowych o łącznej wadze sięgającej 1,5 tony. Nasi specjaliści, dysponujący najnowocześniejszym sprzętem do obróbki CNC oraz konwencjonalnej, dokonają wszelkich starań, aby wykonane urządzenie było zgodne z ustalonym projektem, spełniając jednocześnie wszystkie normy państwowe i unijne, dotyczące jego bezpieczeństwa.

Produkcja maszyn oraz ich serwis

Nasza firma zajmuje się także produkcją części zamiennych, dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nie tylko same maszyny, ale także możliwość ich serwisu. Nasi specjaliści sprawdzą stan urządzenia, usuwając przy tym szkodliwe zanieczyszczenia, a jeśli konieczne będzie zregenerowanie lub wymiana komponentów, powiadomimy o tym w trybie natychmiastowym. Uzgadniamy wówczas z klientem zarówno wycenę, jak i zakres odpowiednich procedur naprawczych. Każdy z elementów produkowanych w naszym zakładzie przechodzi wszystkie niezbędne testy, sprawdzające jego odporność na wysokie ciśnienie oraz uszkodzenia mechaniczne. Dopiero po upewnieniu się, że część faktycznie będzie zdolna do przywrócenia maszynie jej pierwotnej skuteczności, urządzenie zostanie odesłane do klienta.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu rozpoczęcia współpracy. Zapewniamy produkcję maszyn przemysłowych oraz profesjonalne doradztwo ze strony naszych specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu każdy może liczyć u nas na profesjonalne usługi, zgodne z jego preferencjami.