Podwykonawca maszyn

Nasza firma, oprócz świadczenia usług regeneracyjnych oraz obróbkowych, jest także podwykonawcą maszyn przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Skuteczność wypracowywana latami

Firma Jamet jest obecna na rynku od roku 1984. Rozpoczynając naszą działalność od prac nad piecami gazowymi, stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę, wraz z nabywanym doświadczeniem. Obecnie jesteśmy zespołem specjalistów, którzy uważnie monitorują potrzeby rynku i powiększają swój park maszynowy o najnowocześniejsze urządzenia. Dzięki temu podejściu, zaufało nam szerokie, i wciąż się powiększające, grono zadowolonych klientów, takich jak polska fabryka samochodów marki Fiat oraz Hutą Katowice, należącą do światowej spółki ArcelorMittal, będącej największym producentem stali na skalę globalną. Od lat pomagamy także młodym przedsiębiorstwom, szukającym skutecznego serwisu urządzeń oraz obróbki materiałów.

Najskuteczniejszy podwykonawca maszyn na Śląsku!

Jako podwykonawca maszyn, współpracujący z czołowymi markami na rynku, reprezentującymi różnorodne branże, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu niezwykle bogatą ofertę. Nasza firma zajmuje się produkcją kół zębatych, przekładni, złączy obrotowych, a także całych urządzeń. Na zlecenie klienta, jesteśmy w stanie wyprodukować maszyny o całkowitej masie sięgającej 1,5 tony. Każde zamówienie zostaje dokładnie omówione z klientem.

W jaki sposób serwisujemy nasze urządzenia jako podwykonawcy maszyn?

Nawet najlepiej wykonane, najnowocześniejsze urządzenia przemysłowe wymagają regularnego przeglądu technicznego. Nasza firma świadczy też takie usługi, dbając o jak najsprawniejszą współpracę z klientem. Gwarantujemy transport urządzenia do naszego zakładu, gdzie przeprowadzane są dokładne kontrole jego stanu oraz czyszczenie elementów. W przypadku, gdy zauważone zostaną jakiekolwiek usterki, natychmiastowo informujemy o tym klienta, w celu ustalenia kosztów oraz zakresu napraw.

Zużyte części są regenerowane przez naszych specjalistów, a jeśli zniszczenia okazują się być zbyt duże, produkujemy ich zamienniki. Każda serwisowana maszyna przechodzi na koniec serię testów sprawności, dzięki którym klient może mieć pewność, że dawna sprawność urządzenia została przywrócona.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami i przekonania się, dlaczego jesteśmy najskuteczniejszym podwykonawcą maszyn w województwie śląskim. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu, atrakcyjnych cen oraz fachowego doradztwa. Jeśli i Twój zakład potrzebuje obecnie maszyn przemysłowych z najwyższej półki, nasi specjaliści pomogą Ci w pozyskaniu niezbędnego sprzętu!