Frezowanie CNC

Firma Jamet oferuje Państwu kompleksową obróbkę elementów stalowych, obejmującą frezowanie CNC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku już od 1984 roku. I chociaż nasze pierwsze kroki na rynku polegały głównie na produkcji pieców gazowych, po niedługim czasie zaczęliśmy świadczyć także inne usługi, związane z obróbką stali. Obecnie, firma Jamet to renomowana kadra specjalistów, której zaufały zarówno przedsiębiorstwa mniejsze, jak i najbardziej rozpoznawane. Do grona naszych zadowolonych klientów zaliczamy chociażby Fiata czy też ArcelorMittal – największego producenta stali na świecie. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, za główny cel stawiając sobie satysfakcję wszystkich naszych klientów.

Frezowanie CNC i jego precyzja

Frezowanie CNC to procedura, która dla niewprawionego oka nowicjusza może wydać się czymś nieskomplikowanym. W rzeczywistości, wymaga ona niezwykle precyzyjnego sprzętu, którego możliwości znacznie wykraczają poza te oferowane przez konwencjonalne obrabiarki. Urządzenia do obróbki CNC gwarantują bowiem powtarzalność uzyskiwanego wyniku, przy jednoczesnym zachowaniu stałej jakości efektu końcowego. Dzięki temu, żaden z obrabianych elementów nie będzie wydawać się gorzej wykonany od pozostałych.

Warto tu jednocześnie nadmienić, że jeszcze kilka lat temu, obrabiarki numeryczne uchodziły za urządzenia klasy premium, o bardzo wysokim koszcie. Obecnie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość obróbki w atrakcyjnych cenach. Urządzenia te umożliwiają bowiem zarówno skuteczną produkcję seryjną, jak i tworzenie prototypów.

Frezowanie CNC i nasi specjaliści

Nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych specjalistów, którym nieobce są wymogi współczesnego przemysłu. Stawiamy zatem na gruntowne szkolenia z zakresu obsługi frezarek CNC, aby każde zlecenie było w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów. Powód jest prosty – urządzenia te wymagają nie tylko właściwej eksploatacji, ale także prawidłowego zaprogramowania przed rozpoczęciem każdej obróbki. W wielu firmach, oferujących tanie frezowanie, nie przeprowadza się regularnej wymiany końcówek zużytych, ani też nie dostosowuje się ich modelu do danego projektu. Z tego też powodu, specjaliści z Jamet zawsze przykładają najwyższą wagę do prawidłowej konfiguracji frezarek. Jest to szczególnie istotne w przypadku projektów, wymagających frezowania CNC z dokładnością 0,01 mm/100 mm. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych ekspertów, nawet najbardziej wymagające projekty zostaną obrobione w należyty sposób.

Jakim wyposażeniem dysponujemy?

Ponieważ obrabiarki numeryczne powinny być w stanie obrobić elementy różnego rodzaju, konieczny jest dobór odpowiedniego sprzętu. Urządzenia te umożliwiają bowiem nie tylko obróbkę elementów stalowych, ale także aluminiowych, gumowych, mosiądzowych, brązowych lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Z tego też powodu, nasz park maszynowy został wzbogacony o nowoczesną frezarkę CNC SMTCL VMC1000, ze stołem o powierzchni 1000 x 500 mm. Podczas frezowania posługujemy się także zintegrowanym systemem NX CAD/CAM, gwarantującym najwyższą możliwą efektywność zleconych usług. System ten umożliwia dokładne mapowanie przestrzenne obrabianej powierzchni, umożliwiając frezarce na pracę z precyzją, która jest praktycznie nieosiągalna dla urządzeń konwencjonalnych.

Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy profesjonalne doradztwo ze strony naszego działu obsługi, który odpowie na wszystkie pytania, związane z usługami. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres pracy oraz jej wycenę do oczekiwań klienta. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu frezowanie CNC najwyższej możliwej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach.