Oferty pracy

Ślusarz-spawacz:

Poszukujemy osoby na stanowisko ślusarz-spawacz do pracy przy montażu i demontażu urządzeń oraz napawaniu metodą łuku krytego.

Obowiązki:

  • Montaż/demontaż urządzeń mechanicznych
  • Mycie ciśnieniowe i czyszczenie części maszyn
  • Kontrola procesu napawania łukiem krytym
  • Konserwacja i naprawa stanowisk pracy
  • Pozostałe prace spawalnicze

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa
  • Podstawowa umiejętność spawania metodami MIG MAG
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Rok doświadczenia ciągłej pracy w dowolnej gałęzi przemysłu na dowolnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana szkoła zawodowa lub technikum mechaniczne
  • Wymagamy przedstawienia CV oraz świadectw pracy na rozmowie o pracę

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie w zależności od umiejętności
  • Stabilną pracę w rodzinnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę
  • "Wczasy pod gruszą" i dodatki świąteczne

Operator CNC:

Poszukujemy osoby na stanowisko operator CNC do ustawiania i pracy przy tokarkach i frezarkach CNC.

Obowiązki:

  • Ustawianie detalu i pomiar narzędzi na obrabiarkach CNC
  • Kontrola obróbki i wymiana płytek skrawających
  • Kontrola wymiarów obrabianych detali
  • Wywóz wiórów i utrzymanie maszyn w czystości

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Podstawowa wiedza o obrabiarkach CNC
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, itd.)
  • Rok doświadczenia ciągłej pracy w dowolnej gałęzi przemysłu, na dowolnym stanowisku

Oferujemy:

Adres

Z.P.H. JAMET
43-100 Tychy, ul. Dołowa 6

Telefon / Fax

Osoba do kontaktu
Jacek Stolaronek
Tel.: +48 693 035 227
email: jacek.stolaronek@jamet.com.pl

Tel.: +48 32 216 85 45
Fax: +48 32 227 71 69

Inne

REGON: 273135317
Bank Spółdzielczy w Tychach
64 84350004 0000 0018 0337 0002